Strona główna UMK English version Odwiedź Toruń Uniwersytet A-Z
Katedra Chemii Materiałów, Adsorpcji i Katalizy
Wydział Chemii UMK
ul. Gagarina 7
87-100 Toruń
tel. (+48) (056) 611 4546
fax (+48) (056) 654 2477
Imię i nazwiskoStanowiskoPokójTelefonE-mail
Prof. dr hab. Gerhard RychlickiKierownik zakładu2504503 gerhard@chem.uni.torun.pl
Profesor zwyczajny
Prof. dr hab. Michał RozwadowskiProfesor emerytowany2394546 mrozwad@chem.uni.torun.pl
Prof. dr hab. Jerzy Zawadzki Profesor nadzwyczajny 2434507 jzawad@chem.uni.torun.pl
Dr hab. Stanisław Biniak, prof. UMKProfesor nadzwyczajny2314549 sbiniak@chem.uni.torun.pl
Dr hab. Jerzy Łukaszewicz, prof. UMKProfesor nadzwyczajny2304413 lukaszju@chem.uni.torun.pl
Dr hab. Roman Wojsz Adiunkt emerytowany2184585 wojsz@chem.uni.torun.pl
Dr hab. Artur Terzyk, prof. UMK Profesor nadzwyczajny2174371 aterzyk@chem.uni.torun.pl
Dr Piotr Gauden Adiunkt2414512 gaudi@uni.torun.pl
Dr Jerzy Włoch Adiunkt220a4752 jwloch@chem.uni.torun.pl
Dr Maria Leżańska Adiunkt2214752 miriam@chem.uni.torun.pl
Dr Marek WiśniewskiAdiunkt2454512marekw@umk.pl
Dr Grzegorz Szymański Starszy wykładowca2484503 gszym@chem.uni.torun.pl
Dr Krzysztof Erdmann St. specj. nauk.-techn.2234728 kris@chem.uni.torun.pl
Dr Roman Gołembiewski St. specj. nauk.-techn.235 rgolem@chem.uni.torun.pl
Dr Anna Kaczmarek-Kędziera Adiunkt 2292064 teoadk@chem.uni.torun.pl
Mgr Agnieszka PacholczykSpecj. nauk.-techn./Doktorant226 4585 agapa@doktorant.umk.pl
Mgr Mariusz Walczyk Asystent2254549 mwalczyk@cc.uni.torun.pl
Mgr Andrzej Arcimowicz St. specj. nauk.-techn.2464556 aarcim@chem.uni.torun.pl
Mgr Sylwester Furmaniak Asystent228 4427 sf@chem.uni.torun.pl
Mgr Radosław Wesołowski Doktorant teoradd@chem.uni.torun.pl
Ostatnia aktualizacja: Anna Kaczmarek-Kędziera 24. 05. 2009